PIELĘGNACJA OKA I JEGO OPRAWY

 

                                                                                                 Przedłużanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu podczas wykonywania makijażu. Kobiety, które zdecydują się na zabieg, mogą wybierać spośród kilku metod.

Wykonanie zabiegu trwa ok. 1,5-4 godziny w zależności od wybranej metody, a efekt utrzymuje się do 6 tygodni, jednak zaleca się regularne uzupełnianie rzęs co 3 tygodnie. Przed zabiegiem warto przyciemnić rzęsy henną, by różnica między naturalnym kolorem a elementami doklejonymi nie była zbyt widoczna. Wyróżnia się kilka metod, jednak wszystkie opierają się na jednej zasadzie, rzęsy doczepiane są do naszych naturlanych.

1:1 lashes

Metoda polega na doklejeniu jednej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą, dzięki czemu ograniczone jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na klej. Tak przedłużone rzęsy wyglądają bardzo naturalnie bez efektu sklejenia. Czas aplikacji to ok 1,5-2h.

Cena: 120zł   dopełnienie po 3 tygodniach: 70zł

2D-3D volume lashes

Jest to metoda tzw. lekkiej objętości. Dzięki niej rzęsy są delikatnie zagęszczone, ponieważ do każdej naturalnej przykleja się dwie lub trzy nowe rzęsy. W przypadku tej metody stosuję się lżejsze rzęsy niż w przypadku 1:1, by nie obciążać zbyt mocno naturalnego włoska. Zagęszczanie metodą 2:1 i 3:1 jest polecane przede wszystkim kobietom o rzadkich rzęsach, dzięki doklejeniu aż 2-3 nowych rzęs zdecydowanie zwiększa się ich objętość. Czas aplikacji to ok 2,5-3h.

Cena: 160zł   dopełnienie po 3 tygodniach: 100zł

4D-6D volume lashes

Metoda polega na doklejeniu kępki składającej sie z 4-6 nowych rzęs. Mocna objętość rzęs, którą możemy uzyskać nawet u klientki z bardzo rzadkimi rzęsami naturalnymi. Charakteryzuje się lekkością, odpowiednio wykonana jest tak samo obciążająca rzęsy co metoda 1:1, a przy tym bardziej spektakularna. Czas aplikacji 3-3,5h.

Cena: 200zł  dopełnienie po 3 tygodniach: 120zł

4D-6D volume lashes

Metoda polega na doklejeniu kępki składającej sie z 4-6 nowych rzęs. Mocna objętość rzęs, którą możemy uzyskać nawet u klientki z bardzo rzadkimi rzęsami naturalnymi. Charakteryzuje się lekkością, odpowiednio wykonana jest tak samo obciążająca rzęsy co metoda 1:1, a przy tym bardziej spektakularna. Czas aplikacji 3-3,5h.

Cena: 200zł  dopełnienie po 3 tygodniach: 120zł

Lash off

Bezbolesna metoda ściagnięcia rzęs przedłużonych, za pomocą użycia specjalnych preparatów.

Cena: 30zł

Lash lift

Zabieg trwałego modelowania rzęs. Lifting gwarantuje efekt podkręcenia lepszy i trwalszy niż ten uzyskany zalotką. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Po wykonaniu zabiegu rzęsy są podkreślone nawet do 6-7 tygodni. Cały proces polega na zaaplikowaniu na włoski kilku substancji do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs.

Cena: 100zł

Tint lash

Zabieg farbowania rzęs, za pomocą barwnika roślinnego- henny. Dzięki aplikacji rzęsy stają się optycznie gęstsze oraz uzyskują głęboki kolor, który podkreśla barwę oka oraz optycznie je powiększa. Efekt utrzymuje się przez około 3-4 tygodnie. Szczególnie polecamy przed zabiegiem przedłużania rzęs.

Cena: 30zł

Tint lash & brown

Tint lash & brown to zabieg farbowania brwi i rzęs polegający na delikatnym barwieniu włosków henną. Dzięki aplikacji, rzęsy i brwi stają się optycznie gęstsze oraz uzyskują głęboki kolor, który podkreśla barwę oka oraz optycznie je powiększa. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 – 4 tygodnie, na brwiach około 2 tygodni. Kolor henny jest dobierany indywidualnie.

Cena: 40zł

nasze

REFERENCJE

Dowiedz się co o nas myślą nasi klienci.

"Zabiegi a w szczególności masaże wykonywane przez Darię są profesjonalne i na najwyższym poziomie, a przy tym niesamowicie relaksujące. Efekty zabiegów widoczne od razu i utrzymujące się bardzo długo. Gorąco polecam"

- Marek Filipczak -

"Przyjemne Spa w pobliżu zjazdu z A4. Mimo, że nie jest to centrum można łatwo dojechać i jest parking. Małe i przytulne gabinety. Na końcu wisienka na torcie - moje zmarszczki zmniejszyły się po jednym zabiegu 🙂"

- Beata Milówka -

"Jestem bardzo zadowolona, udało mi się pozytywnie przejść wizytę kwalifikacyjną i próby laserowe. Bardzo profesjonalnie. Zabieg przebiegł bez żadnych problemów.
Polecam.
"

- Marta Kownacka -

"Najbardziej perfekcyjne i dokładne rzęsy jakie w życiu miałam zrobione. Warto poleżeć pół godz dłużej dla tak świetnego efektu. Bardzo dziękuje i polecam każdemu!!!"

- Dorota Palica -

NAPISZ DO NAS