OFERTY SPECJALNE

PAKIET ENDERMOLOGIC BODY

Oferta dotyczy, masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie. Głowiaca zasysa skórę, która formuje się w kształt fali, co pozwala na stymulację komórkową skóry właściwej i tkanki podskórnej. Wielokierunkowe odziałowywanie mechaniczne daje potrójny efekt wyszczuplenia, wygładzenia, ujędrnienia. Podczas zabiegu wytwarzane jest podciśnienie. Jego intensywność uzeleżniona jest od problemu klienta. Ponadto Endermologic body działa drenująco, pobudza krążenie i metabolizm a dodatkowo użyte w zabiegu fale radiowe poprawiają gęstość kolagenu. Usuwane są również toksyny oraz miejscowe i oporne złogi tłuszczowe. Polecany szczególnie dla osób walczących z cellulitem, obwisłą skórą po odchudzaniu lub ciąży, spiętymi mięśniami, zastojami limfatycznymi.

Pojedynczy zabieg trwa 60min i jest spersonalizowany. Oznacza to iż przez godzinę opracowujemy wszystkie obszary, które są objęte problemem

1 Zabieg- 100zł

PAKIET 5 zabiegów – 450zł

PAKIET 10 zabiegów – 850zł

 

PAKIET ENDERMOLIFT FACE

Pakiet dotyczy nieinwazyjnej techniki odziałowującej na główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Masaż głowicą dynamicznie stymuluje komórki skóry w odrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg polecany szczególnie osobom, którym zależy na wygładzeniu zmarszczek, redukcji podwójnego podbródka, obrzęków i cieni w okolicy oczu, ujedrnieniu i poprawie krążenia w odrębie twarzy.

1 zabieg – 50 zł czas: 30min

PAKIET 5 zabiegów 200zł

PAKIET 10 zabiegów 350zł

Zabieg tym można również wzbogacić wybrany zabieg na twarz z naszej oferty (koszt dopłaty 30zł)

nasze

REFERENCJE

Dowiedz się co o nas myślą nasi klienci.

"Zabiegi a w szczególności masaże wykonywane przez Darię są profesjonalne i na najwyższym poziomie, a przy tym niesamowicie relaksujące. Efekty zabiegów widoczne od razu i utrzymujące się bardzo długo. Gorąco polecam"

- Marek Filipczak -

"Przyjemne Spa w pobliżu zjazdu z A4. Mimo, że nie jest to centrum można łatwo dojechać i jest parking. Małe i przytulne gabinety. Na końcu wisienka na torcie - moje zmarszczki zmniejszyły się po jednym zabiegu 🙂"

- Beata Milówka -

"Jestem bardzo zadowolona, udało mi się pozytywnie przejść wizytę kwalifikacyjną i próby laserowe. Bardzo profesjonalnie. Zabieg przebiegł bez żadnych problemów.
Polecam.
"

- Marta Kownacka -

"Najbardziej perfekcyjne i dokładne rzęsy jakie w życiu miałam zrobione. Warto poleżeć pół godz dłużej dla tak świetnego efektu. Bardzo dziękuje i polecam każdemu!!!"

- Dorota Palica -

NAPISZ DO NAS