KIM JESTEŚMY ?

 

 

 

 

W ciągłej pogoni za chwilą, uwikłani w rytm codzienności, obciążeni zobowiązaniami. Nieśmiało marzymy czasem o krainach szczęśliwości. Miejscach, otoczonych opieką mitycznej Hestii, gdzie każdy czuł by się mile widziany. Gdzie bezpiecznie można wypocząć we własnym rytmie, w blasku domowego ogniska, śmiać się częściej niż mrugać powiekami i sięgać wzrokiem ponad horyzont, nie tracąc przyczepności do ziemi, mimo lewitacji w przytulnej huśtawce .

Te wyśnione krainy istnieją. Jedną z nich jest Domówka SPA – miejsce na mapie Krakowa w którym czuć wszechobecne ciepło, wypływające z poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Miejsce gdzie możesz skosztować prawdziwej polskiej gościnności o smaku aromatycznej herbaty i najlepszych naleśników. Kraina, w której PIĘKNO mierzy się poziomem poczucia szczęścia, oferując naszym klientom coś więcej niż tylko SPA. To właśnie tu zabiegi mają charakter rytuałów, w których dbamy o każdy element. Nasze terapie wykonujemy z należytą precyzją w klimatycznej oprawie muzyczno – aromatycznej. Harmonia oznacza dla nas równowagę w ofercie pomiędzy zabiegami dla urody i zdrowia oraz indywidualne potrzeby naszych gości, styl życia, czas i nastrój.
                                                                             To miejsce gdzie, uczęszczają najszczęśliwsi i napiękniejsi ludzie w mieście.

ZESPÓŁ

Daria Dembińska

Daria Dembińska

właściciel/ fizjoterapeuta/ kosmetyczka/ szkoleniowec

Nazywam się Daria i z zawodu jestem fizjoterapeutką z kilkuletnim stażem. Starając się sprostać wymaganiom moich klientów, od kilku lat zgłębiam tajniki masażu oraz świata kosmetyki. Moją mocną stroną są masaże relaksacyjne, w szczególności orientalne oraz zabiegi na twarz i ciało. Domówkę SPA chcę wzbogacić swoim doświadczeniem pracy z ciałem i duchem. Praca jest moją misją i daje mi niesamowitą satysfakcję, a możliwość obserwowania radości klientów jest dla mnie największą nagrodą. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia moich umiejętności 🙂

Aleksandra Olczak

Aleksandra Olczak

kosmetyczka

Witam, mam na imię Ola i jestem kosmetyczką z 10 letnim stażem pracy. Moją pasją jest pielęgnacja gabinetowa zarówno dłoni, stóp jak i twarzy, na którą serdecznie Państwa zapraszam. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące tematyki urody, zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji domowej. Zapraszam do „Domówka Spa” – miejsca pełnego relaksu i ludzi z pasją!

nasze

REFERENCJE

Dowiedz się co o nas myślą nasi klienci.

"Zabiegi a w szczególności masaże wykonywane przez Darię są profesjonalne i na najwyższym poziomie, a przy tym niesamowicie relaksujące. Efekty zabiegów widoczne od razu i utrzymujące się bardzo długo. Gorąco polecam"

- Marek Filipczak -

"Przyjemne Spa w pobliżu zjazdu z A4. Mimo, że nie jest to centrum można łatwo dojechać i jest parking. Małe i przytulne gabinety. Na końcu wisienka na torcie - moje zmarszczki zmniejszyły się po jednym zabiegu 🙂"

- Beata Milówka -

"Jestem bardzo zadowolona, udało mi się pozytywnie przejść wizytę kwalifikacyjną i próby laserowe. Bardzo profesjonalnie. Zabieg przebiegł bez żadnych problemów.
Polecam.
"

- Marta Kownacka -

"Najbardziej perfekcyjne i dokładne rzęsy jakie w życiu miałam zrobione. Warto poleżeć pół godz dłużej dla tak świetnego efektu. Bardzo dziękuje i polecam każdemu!!!"

- Dorota Palica -

NAPISZ DO NAS

Odwiedź

ADRES

Aleja Juliusza Słowackiego 64 KRAKÓW
(drzwi na wprost recepcji Balance Fitness&Aqua)

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

+48 797 219 018

domowkaspakrakow@gmail.com

Godziny

OTWARCIA

poniedziałek – sobota  10:00 – 20:00

niedziela nieczynne*