DEPILACJA LASEROWA

 

Jest to zabieg mający na celu pozbycie się zbędnego owłosienia za pomocą lasera diodowego. Jest to bezbolesna, bezinwazyjna metoda depilacji. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach, jak pachy, strefa bikini czy górna warga. Podczas naświetlania klient może odczuwać jedynie minimalny dyskomfort w postaci szczypania. Wiązka światła lasera przenika przez skórę i niszczy na zawsze mieszki włosowe, nie narusza jednak delikatnej struktury naskórka. Zabieg powinno się powtórzyć ze względu na to, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Światło lasera niszczy te, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu, a więc takie, które widoczne są na powierzchni skóry. Wykonanie kilku serii naświetlania w kilkutygodniowych odstępach pozwala na znaczne zredukowanie liczby odrastających włosków.

 

 

Wąsik cena: 60zł

Broda cena: 100zł/200zł

Pachy cena: 100zł

Klatka piersiowa cena: 200zł

Plecy cena: 200zł

Brzuch cena: 200zł

Ręce (całe) cena: 280zł

Linia bikini cena: 100zł

Bikini głębokie cena: 150zł

Pośladki cena: 150zł

Uda cena: 200zł

Łydki cena: 200zł

Nogi (całe) cena: 380zł

 

nasze

REFERENCJE

Dowiedz się co o nas myślą nasi klienci.

"Zabiegi a w szczególności masaże wykonywane przez Darię są profesjonalne i na najwyższym poziomie, a przy tym niesamowicie relaksujące. Efekty zabiegów widoczne od razu i utrzymujące się bardzo długo. Gorąco polecam"

- Marek Filipczak -

"Przyjemne Spa w pobliżu zjazdu z A4. Mimo, że nie jest to centrum można łatwo dojechać i jest parking. Małe i przytulne gabinety. Na końcu wisienka na torcie - moje zmarszczki zmniejszyły się po jednym zabiegu 🙂"

- Beata Milówka -

"Jestem bardzo zadowolona, udało mi się pozytywnie przejść wizytę kwalifikacyjną i próby laserowe. Bardzo profesjonalnie. Zabieg przebiegł bez żadnych problemów.
Polecam.
"

- Marta Kownacka -

"Najbardziej perfekcyjne i dokładne rzęsy jakie w życiu miałam zrobione. Warto poleżeć pół godz dłużej dla tak świetnego efektu. Bardzo dziękuje i polecam każdemu!!!"

- Dorota Palica -

NAPISZ DO NAS